MAŽASIS SAVIVARTIS FIORI D40
(Mažoji technika statyboms)

MAŽASIS SAVIVARTIS FIORI D40
(Mažoji technika statyboms)

Savivartis FIORI D40 yra nepaprastai universalus ir turi neprilygstamą našumą ribotos prieigos vietose, tokiose kaip siauros alėjos ar gatvės miesto centruose, skersgatviai ar tuneliai, o taip pat yra idealus sprendimas važiuojant atbuline eiga, kuomet vežant statybines medžiagas ar žaliavas geras matomumas ir saugus manevravimas yra būtini. Tai – kompaktiškiausias savivartis savo segmente su 4000 kg keliamąja galia ir 180° kampu pasukamu ir trimis kryptimis galimu išvertimu. „FIORI“ savivarčiai garantuoja nepriekaištingą sukibimą ir manevringumą nelygiais reljefais, tuo pačiu užtikrindami važiavimo saugumą, universalumą bei patogų važiavimą abiem kryptimis (pirmyn ir atgal).

Sustiprintas, didelio atsparumo plieno savivarčio kėbulas su 2,7 m³ talpa, 180° pasukimu ir hidrauliniu išvertimo mechanizmu.

Kabina su integruotomis ROPS (Roll-Over Protective Structures – apvirtimo) ir FOPS (Falling-Object Protective Structures – krentančių daiktų) saugos sistemomis bei 180° pasukama vairuotojo sėdyne važiuojant atbuline eiga padidina matomumą, o taip pat išvertimo valdymą pasiekiamus nuo žemės. Neprilygstamas manevringumas ir visureigio stabilumas!

Puikus stabilumas ir šarnyrinis rėmas. Priekinis svyruojanti diferencinis tiltas užtikrina puikų stabilumą net esant pilnai apkrovai sunkiose ir nelygiose trasose. Dėl dvigubo amortizuojančio mechanizmo, valdančiam rėmo padėtį, manevruoti yra paprasta ir patogu.

MAŽIEJI SAVIVARČIAI FIORI D90SW ir D100SW
(Mažoji technika statyboms)

„Fiori SW“ serijos savivarčiai, turintys 4×4 hidrostatinę transmisiją (keturis varomuosius ratus ir keturis vairuojamus ratus), pasižymi puikiu manevringumu, o taip pat ypatingy savivarčio kėbulu, kurio padėtis gali kisti 180° iškraunant iš visų trijų pusių, užtikrina pasiekiamumą ir bet kurios vietos prieigą. FIORI D90SW ir D100SW, kurių keliamoji galia atitinkamai yra 9000 kg ir 10000 kg, papildo mini savivarčių medelių asortimentą, kuriame matomumas, patogumas (tiltas su posvyrio ribotuvu) ir operatoriaus saugumas (II lygio ROPS (apvirtimo apsauga) / FOPS (krentančių daiktų apsauga) kabina) yra būtini, norint užtikrinti saugą atliekant darbus pervežant ir iškrauti didesnius kiekius medžiagų. FIORI D90SW ir D100SW turi išskirtinę Fiori sukurtą atbulinės eigos sistemą, garantuojančią saugų vairavimą nepriklausomai nuo to, ar judate, į priekį ar atgal.

Pamatykite:
www.youtube.com/watch?v=fDFXIaGZxWM

www.youtube.com/watch?v=h6T0M3zqoZ0

 

 

Reikalinga išsamesnė informacija, kilo klausimų – susisiekite su mumis.