BETONVEŽIS FIORI DB 560 T
(Mažoji technika statyboms)

BETONVEŽIS FIORI DB 560 T
(Mažoji technika statyboms)

Kuomet betonui gabenti reikia nedidelės, mobilios, patikimos, manevringos bei pasižyminčios pravažumu transporto priemonės, nėra geresnio pasirinkimo nei visureigis betonvežis FIORI „DB 560 T“. Šios įspūdingos savybės visureigyje pasiekiamos dėka mažo svorio, hidrostatinės pavaros ir keturių varomų (4WD) bei valdomų ratų. Unikali vairavimo/važiavimo reversavimo (persisukimo) funkcija suteikia pranašumą gabenti betoną su FIORI „DB 560 T“ į apribotos erdvės (pvz. tuneliai ar pan.) ar manevravimo vietoves (pvz. sunkiai privažiuojamo reljevo vietos, nedidelės statybinės aikštelės, kiemai ir pan.)

Dvigubo kūgio būgnas, dvigubos spiralės bei išgaubtas dugnas gabenimo metu išlaiko ir užtikrina stabilią ir vienalytę (homogeninę) betono/mišinio kokybę, nesukelia išsisluoksniavimo (disagregacijos).

REVERSINĖ (PASUKAMA) FIORI „DB 560 T“ VAIRUOTOJO SEDINĖ
Uždaroje kabinoje pasukama vairuotojo sėdynė suteikia galimybę vairuotojui įvažiuoti į siauras erves bei iš jų išvažiuoti be papildomo manevravimo. Integruotos ROPS (Roll-Over Protective Structures – apvirtimo) ir FOPS (Falling-Object Protective Structures – krentančių daiktų) saugos sistemos.

FIORI „DB 560 T“ – UŽTIKRINA HOMOGENINĮ MIŠINĮ GABENIMO METU

Specialus dvigubo kūgio formos būgnas su išgaubtu dugnu ir vidine dviejų sraigtų maišymo sistema leidžia palaikyti optimalų mišinio maišymą ir masės homogeniškumą transportavimo metu. Unikalus savo kategorijoje, šis betonvežis leidžia gabenti iki 5,5 m3 betono/mišinio.

FIORI „DB 560 T“ – LENGVA PRIEŽIŪRA
Būgną prižiūrėti ir valyti palengvina pridedamos kopėtėlės bei paprastai pasiekiam vandens pajungimai, valdomi iš išorės.

FIORI „DB 560 T“ – MOBILUMAS – GALINIS VAIZDAS

Manevringumas statybvietėse, o ypač tose vietose, kur prieiga yra ribota, dažnai neretai tampa kritiniu veiksniu. Dėl šios priežasties betonvežyje FIORI „DB 560 T“ yra įmontuota kamera ir LCD ekranas salone, kad operatorius galėtų geriau valdyti ir matyti iškrovimo operaciją.

FIORI „DB 560 T“ – KOMPAKTIŠKUMAS IR PRAVAŽUMAS

Dėl savo vos 3 metrų aukščio, keturių varomų (4WD) ir valdomų ratų (su trim vairavimo galimybėmis) bei pasukamos vairuotojo sėdynės, toks betonvežis gali lengvai judėti uždarose (apribotose) erdvėse, tokiose kaip tuneliai, garažai, pralaidos ir pan.
Be to, priekinė valdoma svyruojanti diferencialo ašis kartu su didesnėmis padangomis ir aukšto slėgio automatine hidrostatinine transmisija palengvina vairavimą bei tokio betonvežio panaudojimą bet kurioje vietovėje.

Pamatykite:
www.youtube.com/watch?v=b8LH409VVS8

Reikalinga išsamesnė informacija, kilo klausimų – susisiekite su mumis.